Kauņas Tehnoloģiju Universitāte

Redbird_kaunasuniversity-width189

Kauno technologijos universitetas, Lietuva

Kauņas Tehnoloģiju Universitāte (KTU) ir viena no lielākajām tehniskajām Universitātēm Baltijas valstīs. Esot vienai no dinamiskākajām augstskolām Lietuvā, KTU bieži vien kļūst par pētniecības un studiju līderi dažādās jomās.

Sākot 1922. gadu Universitāte ir attīstījusi lielu potenciālu studijās un pētniecībā, un kļuvusi redzama arī starptautiskajā arēnā.

KTU misija ir ieņemt nozīmīgu vietu pasaules universitāšu sabiedrībā un kļūt par vienu no svarīgākajiem Lietuvas zinātnes centriem, lai piedalītos informācijas attīstībā un zināšanu sabiedrībā, un meklētu izcilību caur dažādību.

KTU ir slavena ar saviem sasniegumiem ultraskaņu, organiskajā ķīmijā, mehatronikā, diagnostikā, vides inženierzinātnēs un daudzās citās zinātnes jomās. KTU piedāvā 6 galvenās studiju jomas: tehnoloģiju, fiziskās un sociālās zinātnes, māksla, humanitārās zinātnes un biomedicīna.

Kauņas Tehnoloģiju Universitāte sniedz iespēju iegūt perspektīvu, mūsdienu darba tirgū pieprasītu izglītību un sekojoši – labas karjeras iespējas. Daudzi Lietuvas uzņēmumu līderi un vecākie vadītāji ir KTU absolventi.

Pašlaik Kauņas Tehnoloģiju Universitāte veiksmīgi virzās uz priekšu, lai kļūtu par zinātnes un inovāciju universitāti, kas nodrošinātu efektīvu sadarbību starp studijām, zinātni un uzņēmējdarbību.